Privātuma politika

PRIVĀTUMA POLITIKA

Šajā Privātuma politikā ir izskaidrotas SIA Turkalnes Muižas klēts politikas attiecībā uz tās informācijas vākšanu un izmantošanu, kuru mēs apkopojam, kad jūs piekļūstat https://www.turkalnesmuiza.lv/ (“Pakalpojums”). Šajā Privātuma politikā ir aprakstītas jūsu tiesības uz privātumu un tas, kā jūs tiekat aizsargāti saskaņā ar privātuma likumiem.

Izmantojot mūsu Pakalpojumu, jūs piekrītat savas informācijas apkopošanai un izmantošanai saskaņā ar šo Privātuma politiku. Lūdzu, nepiekļūstiet un neizmantojiet mūsu Pakalpojumu, ja nepiekrītat savas informācijas apkopošanai un izmantošanai, kā norādīts šajā Privātuma politikā. SIA Turkalnes Muižas klēts ir tiesības jebkurā laikā mainīt šo Privātuma politiku. Tas var notikt bez iepriekšēja brīdinājuma.

JŪSU PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN APSTRĀDE

INFORMĀCIJA, KO APKOPOJAM

Izmantojot mūsu Pakalpojumu, jums tiks piedāvāts sniegt mums personas informāciju, kas tiks izmantota, lai ar jums sazinātos vai jūs identificētu. Mēs apkopojam šādu informāciju:

 * Lietošanas dati;

 * Vārds, uzvārds;

 * E-pasts;

 * Mobilā telefona numurs;

 * Adrese.

Lietošanas datos ietilpst:

 * Interneta protokola (IP) adrese datoriem, kas piekļūst vietnei;

 * Web lapu pieprasījumi;

 * Atsauces uz tīmekļa lapām;

 * Pārlūkprogramma, ko izmanto, lai piekļūtu vietnei;

 * Piekļuves laiks un datums.

KĀ MĒS APKOPOJAM INFORMĀCIJU

SIA Turkalnes Muižas klēts apkopo un saņem informāciju sekojošā veidā:

 * Pasūtījuma veikšanas laikā;

 * Mijiedarbojaties ar mūsu mājaslapu.

Jūsu informācija tiks glabāta līdz 180 dienām pēc tam, kad tā vairs nebūs nepieciešama pakalpojumu sniegšanai. Jūsu informācija var tikt saglabāta ilgāk, saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem. Informācija, kas jūs neidentificē, var tikt glabāta bezgalīgi.

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU INFORMĀCIJU

SIA Turkalnes Muižas klēts var izmantot Jūsu informāciju šādiem mērķiem:

 * Mūsu Pakalpojuma nodrošināšana un uzturēšana, kā arī mūsu Pakalpojuma lietošanas uzraudzība;

 * SIA Turkalnes Muižas klēts ar Jums var sazināsies pa e-pastu, tālruni vai SMS, lai informētu par veiktajiem pasūtījumiem vai produktiem;

 * Jūsu informācija tiks izmantota juridiska strīda gadījumā, lai atrisinātu ar mūsu Pakalpojumiem saistītus jautājumus;

INFORMĀCIJAS KOPLIETOŠANA

Ja nepieciešams, SIA Turkalnes Muižas klēts dalīsies ar Jūsu informāciju šādās situācijās:

 * SIA Turkalnes Muižas klēts dalīsies ar Jūsu informāciju jebkādiem nolūkiem tikai ar Jūsu piekrišanu;

 * Ievērojot likumu, noteikumu vai tiesas rīkojumu; 

 * Izpildot ar mums noslēgto līgumi.

SĪKFAILI

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, ko Jūsu datorā ievieto jūsu apmeklētās vietnes. Vietnes izmanto sīkfailus, lai palīdzētu lietotājiem efektīvi pārvietoties un veikt noteiktas funkcijas. Sīkdatnes, kas nepieciešamas vietnes pareizai darbībai, ir atļauts iestatīt bez jūsu atļaujas. Visiem pārējiem sīkfailiem ir jābūt apstiprinātiem, pirms tos var iestatīt pārlūkprogrammā.

 * Stingri nepieciešamie sīkfaili. Stingri nepieciešamie sīkfaili nodrošina vietnes pamata funkcionalitāti, piemēram, lietotāja pieteikšanos. Vietni nevar izmantot bez stingri nepieciešamajiem sīkfailiem.

 * Funkcionalitātes sīkfaili. Funkcionalitātes sīkdatnes tiek izmantotas, lai atcerētos informāciju par apmeklētājiem vietnē, piemēram, valoda, laika josla.

DROŠĪBA

Jūsu informācijas drošība ir mums svarīga. SIA Turkalnes Muižas klēts izmanto virkni drošības pasākumu, lai novērstu Jūsu sniegtās informācijas ļaunprātīgu izmantošanu, nozaudēšanu vai pārveidošanu. SIA Turkalnes Muižas klēts nav atbildīgs par trešo pušu pārvaldīto vietņu darbību vai Jūsu mijiedarbību ar tām.

SAZINIES AR MUMS

Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums:

Nosaukums: SIA Turkalnes Muižas klēts

Adrese: “Turkalne”, Turkalne, Ogres nov., LV-5015

E-pasts: [email protected]

Mājaslapa: https://www.turkalnesmuiza.lv/

Tālrunis: +371 26355554